Služby

  1. Úvod
  2. Služby
ZDRAVOTNÍ TRANSPORTY

ZDRAVOTNÍ
TRANSPORTY

Poskytujeme zdravotní transporty místní, v rámci okresu Česká Lípa, tak i transporty dálkové, po celé ČR. Máme mnohaleté zkušenosti s realizací transportů mobilních i imobilních klientů a smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami působícími na území ČR

ZDRAVOTNÍ ASISTENCE A REPATRIACE

ZDRAVOTNÍ ASISTENCE
A REPATRIACE

Zdravotní asistence na sportovních, kulturních a jiných komerčních akcích zajišťujeme dle požadavků zákazníka. Posádku může tvořit pouze řidič, popř. je možné zajistit i zdravotní sestru/záchranáře.

PŘEPRAVA KRVE A BIOLOGICKÉHO MATERIÁLU

PŘEPRAVA KRVE A
BIOLOGICKÉHO MATERIÁLU

Přeprava krve, krevních derivátů a biologického materiálu není hrazena ze zdravotního pojištění. Dokážeme našim klientům zabezpečit tyto služby za velice příznivou cenu.

DISPEČINK 24/7

DISPEČINK
24/7

Centrální dispečink, sídlící v přízemí polikliniky Nemocnice Česká Lípa, je vám k dispozici v nepřetržitém režimu. Naše zkušené dispečerky jsou připraveny zajistit zdravotní transport dle vašich požadavků.

MODERNÍ VYBAVENÍ

MODERNÍ
VYBAVENÍ

Bezpečnost a pohodlí klienta je pro nás prioritou. Vozový park je pravidelně obnovován, vysoký důraz klademe na kvalitní a pravidelný servis. Všechna vozidla jsou vybavena v souladu s platnou legislativou. Klimatizace, nájezdové rampy, polohovatelná nosítka, atd. jsou běžným standardem ve všech našich vozidlech.

PROFESIONALITA

PROFESIONALITA

Všichni zaměstnanci pravidelně prochází školením ve spolupráci se Zdravotnickou záchrannou službou Libereckého kraje. Každý řidič disponuje platným osvědčením o odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání a každoročně se účastní školení řidičů z povolání v akreditovaném školicím středisku.